İllüzyon Müzesi İstiklal + İllüzyon Akademisi

Doruk Sayar ile İllüzyon Akademisi..

  • Uzun yıllardır uluslararası alanda ülkemizi tanıtan ünlü illüzyonist Doruk Sayar “dünyaca ünlü illüzyonistlerden” aldığı eğitimler ve büyük adanmışlık gerektiren çalışma temposuyla, en büyük tutkusunu genç yaşta profesyonel mesleğine dönüştürdü. Close-up (yakın mesafe) gösteri konseptinde ilerlettiği illüzyon gösterilerine, modern eklemeler yaparak, inovatif ve sihirli bir dünya yarattı. Doruk Sayar gösterileri haricinde, çocuk ve yetişkinler için illüzyon üzerine atölyeler düzenliyor ve uluslararası düzeyde eğitimler vermeye devam ediyor.
  • Son yıllarda, aldığı eğitimlere alternatif pedagoji ve çocuk psikolojisini de ekleyerek, çocuklara özel eşsiz gösteriler tasarlayan Doruk Sayar’ın bu sezon İllüzyon Müzesi’nde gerçekleştirecek olduğu “İllüzyon Akademisi” ile sihir dolu bir akıl tutulmasına hazır olun.

Küçük Dostlarımız, Yeni İllüzyonistler Sizsiniz!

  • Doruk Sayar’ın bazı illüzyon oyunlarının sırlarını da öğreteceği “İllüzyon Akademisi”, çocuklarınızın hayal gücüne, el göz koordinasyonu gelişimlerine ve hatta özgüvenlerine pozitif bir etki bırakacak. 1 saat süren gösteri de birbirinden ilginç İllüzyon Show’lar yer alacak ve bazı illüzyon teknikleri öğretilecek.
  • Sihirli Not: Gösteri sonrası İllüzyon Müzesi ziyaretiniz ücretsiz olacaktır. Üstelik gösterinin akademi bölümünde öğretilecek oyunlar ve daha fazlası çocuklara hediye! Üstelik “İllüzyon Sertifikasıyla” birlikte 🙂

İllüzyon Akademisi her Cumartesi saat 14:00-15:00 arası İllüzyon Müzesinde gerçekleşiyor. Bilet satın almak için buraya tıklayabilirsiniz: