Bir resim bin sözcüğe bedelse, bir illüzyon milyonlarca sözcüğe bedeldir.

Duyularınıza olan sarsılmaz inancınızı sorgulamanıza yol açacak muhteşem illüzyonlar dünyasına gelin ve sizi tam anlamıyla şaşkına çevirecek ancak aynı zamanda eğitecek bir dünyanın kapılarını aralayın… Bizi ziyaret etmekten heyecan duyacağınıza emin olabilirsiniz, çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir, özellikle de BURADA!

Şimdiye dek yaşadıklarınızdan çok daha büyük, çok daha iyi ve çok daha büyüleyici bir serüvene hazır mısınız? Bir dizi yeni ve keşfedilmemiş illüzyon ile sayesinde son derece büyüleyici görsel, duyusal ve eğitsel bir deneyim yaşatmak için sizi İstanbul İllüzyonlar Müzesine bekliyoruz.

İstanbul’un İllüzyon dünyası!

İstanbul İllüzyon Müzesi olarak, nesiller boyu heyecan kaynağı olan illüzyonlarla sizlere interaktif ve eğlenceli bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Ailenizle ve dostlarınızla yeni deneyimler yaşayabileceğiniz ve keyifli zaman geçirebileceğiniz mükemmel bir mekan tasarladık. Yalnızca çocukların değil, aynı zamanda ebeveynlerin, çiftlerin ve hatta büyükanne ve büyükbabaların da bayılacağı bu harika müzeye sizleri de bekliyoruz.

Sizin için hazırladıklarımıza bir bakın, gözlerinize inanamayacaksınız!
Vortex Tünelinin yarattığı illüzyona kendinizi bırakmak için cesaretinizi topladığınızda, kendinizi bir anda dönen bir silindirin içerisinde bulacaksınız. Adım atabilmek için uğraşırken aklınızı kaybedeceğinizi düşüneceksiniz – üstelik bunu yaparken düz ve sabit bir platformun üzerinde olacaksınız! Dilerseniz Tepetaklak Odada inanılmaz bir şekilde ters dönebilir, Sonsuzluk odasında kendinizi sonsuzluğun kollarına bırakabilir, yerçekimi ve boyut kurallarına meydan okuyabilir ve kamera karşısında AKLA GELEBİLECEK HER POZU verebilirsiniz!

Gözlerinizi yanıltın ve zihninizi eğlenceye hazırlayın!
Hologram koleksiyonumuzu gezerken, her bir optik illüzyonu ve enstalasyonu yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Her bir parça, duyularımızla algıladığımız dünyayla ilgili varsayımların çoğunlukla illüzyonlardan ibaret olduğunu çarpıcı ve eğlenceli bir şekilde anlatmak için tasarlandı.

Şaşkınlıktan ağzınızı açık bırakacak parçalar sizi bekliyor!

Eğlenceli ve büyüleyici numaralarla göz yanılsaması, algı, insan beyni ve bilim hakkında yepyeni bilgiler edinecek ve gözünüzün gördüğünü beyninize inandırmakta zorluk çekeceksiniz. Şaşırtıcı ve eğlenceli oyunların ve yapbozların yer aldığı oyun odamıza uğramayı ihmal etmeyin. Zorlayıcı ancak son derece keyifli akıl oyunlarıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Gelin ve illüzyonlar dünyasını keşfedin. İmkansızı yaşayın. Gelmeden önce telefonunuzun ve fotoğraf makinenizin şarjını ve hafızasını kontrol edin ve yanınızda getirmeyi asla ama asla unutmayın 😉